Vážení rodiče.
Eduzměna Kutnohorsko pro vás připravila podzimní cyklus webinářů na téma Rodič jako vítaný partner školy.

Ve středu 6. 10. 2021 od 17:00 do 18:30 hodin se můžete těšit na první díl s názvem Rodiče ve škole, kterým vás provede naše kolegyně Jana Neumajerová.

Jakým tématům se budeme společně věnovat?
  • Vnímáte otevřenou komunikaci jako základ dobrého vztahu mezi rodinou a školou?
  • Přemýšlíte, jak byste se mohli více zapojit do života školy, kterou navštěvují vaše děti?
  • Chtěli byste jako učitelé přizvat rodiče ke spolupráci a uvítáte praktické tipy, jak na to?
  • Co může taková spolupráce přinést dětem, škole i rodičům?
Jana Neumajerová je místopředsedkyní spolku Montessori cesta, z.s., vedoucí pracovní skupiny Rodina, škola, komunita MAP Praha 12, máma tří dětí, architektka a propagátorka permakultury.
Na webinář se můžete registrovat zde, bližší informace najdete v přiložené pozvánce i na webu Eduzměna Kutnohorsko.