Zvířátkový den

Po dlouhých přípravách jsme se dne 3. 2. 2022 konečně dočkali dlouho očekávaného dne, který u dětí sklidil velký úspěch a opravdu stál za to!

 

Zajímá Vás, jak to celé začalo?
Parlamenťáci naší školy zjistili potřeby a přání spolužáků ze všech tříd. Vybrali si nejžádanější akci a dali se do příprav. Nejprve nakreslili plakáty, zabalili odměny, sestavili plán soutěže a slovo pro moderátora. A to vše s minimální pomocí dospělého. Nechybělo ani rozdělení důležitých rolí, aby mohla soutěž proběhnout tak, jak známe z televizních pořadů.
A jak to celé dopadlo?
První dvě hodiny jsme byli ve třídách, kde proběhlo třídní kolo. Ze třídního kola postoupili do celoškolní soutěže maximálně dva zástupci z každé kategorie – hlodavec, kočka a pes. Vybrané mazlíčky už čekala prezentace ve společné místnosti, kde se svými páníčky bojovali o umístění na prvních pěti pozicích. Výběr to nebyl vůbec snadný. Sešlo se plno roztomilých zvířátek a jejich páníčci si dali velmi záležet na prezentaci a svém přednesu. Během dne se děti dozvěděly nejen informace o tom, jakou radost nám zvířátka přináší, ale hlavně co péče o ně obnáší.
Děkujeme všem zúčastněným a také rodičům, kteří přinesli odměny pro mazlíčky a podíleli se na přípravě soutěže. Díky Vaší spolupráci proběhla akce přesně dle přání dětí. Děkujeme! 🥰
Fotografie z akce najdete zde: photos.app.goo.gl/haLsdnEFkvjgT9Hg8