Zprávy pro prvňáčky

Zprávy pro prvňáčky a jejich rodiče.

Školní rok 2018/2019

Šmoulí putování za poznáním!

Web. stránky k procvičování:

Fotografie:

Důležité informace:

• Prosím o pravidelné kontrolování ŽK a zapsání hodnocení za 3. čtvrtletí
  • Ve středu 29. 5. nás čeká třídní focení. V úkolníčku mají děti nalepené lístečky, do kterých prosím zaznamenejte, zda se dítě bude fotit i samotné, se sourozenci nebo ve skupině. Může být samozřejmě i ve více skupinách, ale počítejte s tím, že pokud si fotografii nevezmou všichni členové skupiny, musíte ji uhradit vy. Pan fotograf tiskne každou fotografii podle počtu členů.
  • Zahradní slavnost 14. 6. 2019
  • Pomoc s přípravou kostýmů: Budeme vystupovat jako Šmoulové. Prosím tedy o modrá trička, bílou (sukni, kalhoty či kraťasy) a bílou čepici. Ťaťka Šmoula (Vítek) – červené kraťasy/kalhoty a červená čepice).
  • Prosím o donesení kostýmů do školy k 31. 5., ať můžeme v klidu doladit detaily.
  • Prosba o pomoc s přípravou na Zahradní slavnost:

(V úkolníčku mají děti nalepené lístečky, prosím o jejich vyplnění)

A jak to na Zahradní slavnosti probíhá?

Nejprve zhlédnete představení dětí z každého ročníku a po programu budou pro děti i dospělé připravena různá stanoviště, kde si děti mohou něco vyrobit. Najde se i stanoviště, kde se prodávají i již hotové výrobky a stánek s občerstvením. Vše záleží vždy na Vás a Vaší spolupráci s námi. Proto Vás prosíme o napečení sladkého či slaného pečiva do občerstvení nebo o pomoc na stanovišti. Výdělek ze Zahradní slavnosti půjde na vybavení školy, pomůcky a hry, které obohatí hodiny. 🙂

Dokumenty ke škole v přírodě:

škola v přírodě seznam

Prohlášení zákonných zástupců dítěte (bezinfekčnost)

Plán akcí – 2. pololetí

• 29. 5. Focení tříd – Líbalovi