Vánoční besídka ŠD II. pro ŠD I.

Před tím, než se děti vydaly na vánoční prázdniny, nacvičily si pro své mladší spolužáky ze ŠD I. malé představení o Betlému a příchodu Tří králů.

Děti, i přesto, že měly texty, podle kterých mohly představení vést, chopily se hraní převážně pomocí improvizace a mohu s klidným srdcem říci, že se velice povedlo. Nechyběl nejen příběh o Josefovi, Marii a zrození Ježíška, ale také příchod pastevců, komety, andělů a nakonec i Tří králů. Zapojené byly  všechny děti, buď jako postavy lidí nebo také zvířátka, jako ovečky, prasátka i kravička.

Třešničku na dort nasadil i náš vypravěč, který našemu dílu dodal vtip a jiskru a postaral se také o pohoštění.

Děkuji moc dětem za krásné představení a pro ochutnávku přidávám pár fotografií a video, abyste jejich snahu mohli ocenit i Vy!

odkaz zde:

photos.app.goo.gl/MgZSYcKcWoavHLKp7