ŠKOLNÍ PARLAMENT

KDO JSME?

Jsme parta lidiček, která se pravidelně schází ve škole a svými názory a připomínkami se podílí na rozvoji školy a jejího prostředí. Věnujeme se nápadům a připomínkám spolužáků ze tříd, řešení problémů, které ve škole vnímáme a plánování zajímavých akcí.

Naším úkolem je zprostředkování informací a komunikace s ředitelkou školy, učitelkami a spolužáky.

Členy tvoří dva žáci z každé třídy 1. – 5. ročníku a s vedením naší skupiny nám pomáhá paní učitelka Šárka.

KDE A KDY SE SCHÁZÍME?

Scházíme se ve třídě prvního ročníku, a to vždy ve vybrané středy od 13:30 do 14:15 hodin.

Termíny našich společných setkání pro 1. pololetí školního roku 2021/22

• 22. 9. 2021
  • 6. 10. 2021
  • 20. 10. 2021
  • 3. 11. 2021
  • 24. 11. 2021
  • 8. 12. 2021
  • 5. 1. 2022
  • 19. 1. 2022

Co právě řešíme?

Připravujeme celoškolní akci – Den zvířat. Malujeme plakáty, chystáme diplomy..

Informace o akci

Den zvířat

KDY? 3.února 2022

KDE? ZŠ Církvice

My (holky a kluci ze školního parlamentu), jsme si pro Vás připravili Zvířecí den, který proběhne 3. února 2022.

V tento den si můžete do školy přinést svého domácího mazlíčka nebo alespoň jeho fotografii.

Větší zvířátka (kočky, psi..) přineste pouze na fotografii. Jak má ale taková fotografie vypadat? Mazlíček by měl vypadat velmi roztomile, klidně legračně. Budeme totiž pořádat soutěž o nejroztomilejšího mazlíčka v každé kategorii (křeček, pes, králík…).

Podmínky soutěže

1. Do soutěže se můžeš zapojit, pokud do školy přineseš domácího mazlíčka nebo jeho fotografii. Může to být klidně i pes babičky.
  2. Připravíš si zajímavé vystoupení pro spolužáky. Např. mazlíčka představíš, ukážeš, co mazlíček dokáže, řekneš, co rád dělá nebo třeba i pustíš video, které doma natočíš a pošleš předem paní učitelce. Video by mělo být dlouhé max. 2 minuty. Představení je jen na Tobě!

Prosba o pomoc s přípravou

Výherce soutěže chceme potěšit drobným pamlskem, ale pouze my toho doma moc nenajdeme. Poproste taky maminky a tatínky, zda by něco přinesli, ať můžeme pro zvířátka připravit balíčky. Pamlsky, krmivo, tyčinky, granulky a další pochoutky noste do příštího setkání parlamentu – 19. 1. 2022. Děkujeme!