IQ Landia Liberec

Výlet do IQ Parku v Liberci

Ve středu 30.5. se vydalo 41 dětí naší školy na dobrovolný výlet za poznáním. Zájezd zorganizovala paní učitelka Viktorová, která ho nejprve nabídla dětem z klubu deskových her a zábavné logiky a pak ostatním dětem, které chtěly jet.

Zažili jsme science show, do které jsme se i zapojili. Málem nám uhořela paní učitelka Šárka :-). Zkusili jsme si úkoly zaměřené na smysly, živly, vesmír, lidské tělo i vývoj naší planety. Viděli jsme ohnivé tornádo, zažili jsme na vlastní kůži vichřici i zemětřesení a ve zvukové komoře jsme zakřičeli až na 90 decibelů. Popovídali jsme si s robotem, který nám i zatancoval. Nechyběly ani hlavolamy a hry.

Byl to nabitý den. Všichni si zaslouží pochvalu za chování a aktivní, zvídavý a ohleduplný přístup.

Děkuji za příjemný výlet a někdy zase vyrazíme 🙂

L. Hrušková

https://liduh.rajce.idnes.cz/IQ_Park_Liberec/