Vítejte na Základní škole Církvice

webnode

Pokud zalistujete našimi stránkami, dozvíte se zde spoustu užitečných informací o naší škole a lidech v ní. Některé z článků jsou doplněny souvisejícími fotografiemi. Zároveň si můžete prohlédnout Videa z akcí školy, Fotogalerie a mnoho dalšího.

Najdete zde i rubriku Třídní informace, určenou pro naše žáčky a jejich rodiče. V sekci Aktuality se dozvíte podrobnosti o aktuálně probíhajících a v nejbližší době chystaných akcích pořádaných školou. Rodiče, věnujte jim prosím zvýšenou pozornost. Obě rubriky jsou pravidelně aktualizované.

Můžete s námi aktivně spolupracovat, v sekci Kontakt můžete vznášet své dotazy, připomínky a náměty. Rádi se jimi budeme zabývat. Můžete nám i napsat na emailovou adresu info@zscirkvice.cz. Přejeme Vám příjemně strávený čas u nás.