Poděkování za účast na třídní besídce, pozvání na přespávačku a dárečky

Milé děti a vážení rodiče,

v úvodu děkujeme za přízeň a hojnou účast na besídce. Děti byly velmi potěšeny a my též. Prosíme, zda byste se s námi podělili o své fotografie a videa. Budeme za to velmi vděční, zasílejte na denisa.kubova@zscirkvice.cz

Ve středu 18.12. od 18:00 jsou děti srdečně zvány na tradiční  „Vánoční přespávačku“. Co s sebou?  Karimatku, spacák, pyžamo a ponožky, drobné občerstvení , cukroví, pastu a zubní kartáček na večerní i ranní hygienu, ručník ….. Co zajistíme? Bramborový salát, kaši, kuřízky, na snídani vánočku s marmeládkou a případně máslem. Jaký bude program? Vánoční hry, pohádky a zpěv koled. Děti si mohou donést hudební nástroje.

Ve čtvrtek 19.12. si rozdáme u stromečku dárečky a na programu je celodenní putování po třídách, kde se spolužáci představí se svými besídkami. 

Kdo předává dáreček komu? Losování  dopadlo následovně: Mára Alí, Míša Tomáškovi, Kája M. Káje K., Laurinka Terezce, Anička Ráďovi, Ráďa Míšovi, Terezka Šímovi, Adélka Marečkovi, Tomášek Adélce, Kája K. Kubíčkovi, Kubíček Káje M. , Davídek Laurince, Šíma Aničce, Alí Davídkovi ….. Stropová hodnota dárečku je 50 Kč. Prosíme neprozrazovat dětem předem, od koho dáreček dostanou, dohodli jsme se v kruhu na překvapení! 🙂 

Prosíme, účast svých potomků na přespávačce potvrďte nejpozději do pondělí 16. prosince paní učitelce Kubové na email. 

Těšíme se ! S přáním krásného předvánočního času paní učitelka Deniska, Anička a Veronika.