Paní učitelka Veronika už není Nevrlá, ale Kneysová <3

Drazí rodiče a milé děti,

dne 27. dubna jsme si s mým nyní již manželem slíbili před Bohem, církví a našimi blízkými lásku, úctu a věrnost a vstoupili tak do svazku manželského. Dohodli jsme se také na užívání společného příjmení Kneys a Kneysová.

Nyní se proto bude objevovat jméno Veronika Kneysová na všech dokumentech, pod články i v další  komunikaci.

Kontaktovat mě můžete stále na emailové adrese veronika.nevrla@zscirkvice.cz, nebo použít novou veronika.kneysova@zscirkvice.cz. V obou případech mi vaše zpráva dorazí. 🙂

Krásné dny přeje                                                                                                                                                                                  paní učitelka Veronika Kneysová  <3