Kroužek doučování angličtiny a materiály k procvičování :) aktualizace 20.11.

Krásné odpoledne, milé děti,

v této rubrice budete každou středu a pátek odpoledne nacházet odkazy na procvičování a dobrovolné úkoly do anglického jazyka.

Doučování probíhá každou středu a pátek ve 3. třídě 7:15 – 7:40.

6.11.  Pomocníček z první hodiny doučování. Je potřeba si upevnit hlavně základní číslovky a lehce osvěžit zájmena a denní doby.

8.11.  Na pátečním doučování jsme se věnovali hlavně základním číslovkám. Děti přesně vědí, jak procvičovat samy i s dospělým. Enjoy! www.languageguide.org/english-uk/numbers/

13.11. Ve středu opakujeme pojmy. Procvičujeme školní potřeby. skolakov.eu/anglicky-jazyk-3-trida/at-school

14.11. V pátek doučování neprobíhá. Nejsem ve škole. Vy, moji milí, můžete procvičovat o 106. 🙂  BARVIIIIČKY. skolakov.eu/anglicky-jazyk/3-trida/at-school/color-choice/exercises.html

20.11. – ráno kroužek neproběhl. Tento týden bude doučování probíhat ve čtvrtek 21. a pátek 22.11. ráno.

Níže naleznete odkaz na náš WorkBook A v elektronické podobě, kdyby chtěl někdo procvičovat a osvěžovat probrané učivo doma společně se zábavnými videi se Stevem a Maggie.

SKM_C224e C19110416010

See you soon!   With love Veronika