Informace pro rodiče (aktualizace 20.6.)

Vážení rodiče,

věnujte prosím pozornost následujícím informacím, týkajících se posledního týdne školního roku.
V úterý 23.6. proběhne vrácení učebnic. Prosím, ať děti přinesou všechny učebnice k vrácení připravené (bez obalu, v případě poškození zalepené, vygumované, vyžehlené apod.).
Ve čtvrtek 25.6. vyrazíme s dětmi k Ovčáreckému rybníku. Více informací se dozvíte v pondělí, nalepím dětem do ŽK lístečky, kde Vás zároveň prosím  o zaškrtnutí souhlasu či nesouhlasu s účastí dítěte na akci.
V pátek 26.6. proběhne předání vysvědčení. Konec vyučování je plánován na cca 9:00-9:30. Odhlaste tedy, prosím, dětem obědy.
Prosím o kontrolu žákovské knížky, doplnění podpisů (k 1.6. a 15.6.) a hodnocení dítěte z pohledu rodiče za 4. čtvrtletí (str. 31).
Na 29.6. a 30.6. je vyhlášeno ředitelské volno.
Děkuji Vám za spolupráci a přeji krásný den.
Mgr. Denisa Kubová