Domací úkoly druháčků na 38. týden sluníčkový

Milé děti a vážení rodiče,

týden se s týdnem sešel a nově osvojené poznatky je potřeba upevnit. Každý týden píšeme s dětmi opakovací písemnou práci a zadávám do předmětu jeden povinný domácí úkol.

Pro 38.týden je to do předmětu matematika pracovní učebnice str.18 cv.3  a str.23 cv.1 a český jazyk pracovní sešit str.21 cv.3 .  Je potřeba úkol splnit do pondělí 27.5.

Nepovinné domácí úkoly jsou dva pracovní listy uvedené níže. Děti je mají v tištěné podobě, stejně jako týdenní plán. Pro odměnu v podobě jedničky je potřeba dodržet termín odevzdání do 27.5.

Jako inspiraci na domácí procvičování  vkládám i odkazy na portál www.proskoly.cz. Tam je nabídka velmi široká. Přístupové údaje máte v ŽK v jiných sděleních. Nebo je možnost využít  stránky www.skolakov.eu.

Krásné dny přeje                                                                                                                                          paní učitelka Veronika 🙂