Distanční výuka

Milí superhrdinové,

v této rubrice naleznete informace a aktuální samostatnou práci na doma v rámci distanční výuky. 🙂 Stránka bude každý den aktualizována.

Na on-line hodiny se budeme scházet na tomto odkazu: meet.google.com/ruq-qvdv-bdg

Doučování budou probíhat na tomto odkazu: meet.google.com/kno-sxzm-jzt

Rozvrh setkávání:

  • PO – 8:00 AJ
  • ÚT – 9:00 ČJ; 10:00-10:30 Aj 1. skupina; 10:35-11:05 Aj 2. skupina
  • ST – 10:00 M
  • ČT – 8:00 ČJ
  • PÁ – 9:00 M

Na pátek 9.4. si připrav (M):

  • Proběhne třídnická hodina – řekneme si, co nás čeká po návratu do škol od pondělí 12.4. 🙂 Pokud máte nějaké otázky, co Vás zajímá, na co se chcete zeptat, připravte si je, vše si zodpovíme. 🙂 Na konci hodiny bude prostor i pro dotazy rodičů. 🙂

Čtvercová mříž k vytištění: Čtvercová mříž

Velikonoční videa se Stevem a Maggie: Surprise EggEaster Poem


Přehled samostatné práce:

Pondělí 5.4. (AJ):

  • VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ

Úterý 6.4. (ČJ):

Středa 7.4. (M):

Čtvrtek 8.4. (ČJ):

  • Vyfoť mi dnešní diktát.
  • Modrý PS str. 26 cv. 3 – Doplň správné tvary slov ze závorek.

Pátek 9.4. (M): 

  • Připrav a dej si do pořádku veškeré sešity, učebnice a především portfolio na pondělí. 🙂

Do konce týdne (do neděle 11.4.):

– Víte, že se naše škola zapojila do Květinové výzvy? Vytvořte doma květinu z papíru a pověste ji na plot školy. Více informací naleznete zde: www.zscirkvice.cz/vitame-jaro/. Vyrobenou kytičku mi vyfoťte a pošlete. 🙂

VV – Alespoň na dvě minutky se zamysli, jak se ti od ledna pracovalo, co ti distanční výuka dala nebo i třeba vzala. Jestli se ti dařilo, zda jsi samostatně pracovat zvládal/a nebo jsi potřeboval/a pomocnou ruku. Jak tě on-line hodiny bavily a cokoli dalšího, co se ti vybaví. Poté zkus svou náladu a pocity ztvárnit abstraktním obrázkem. To znamená, že nebudeš kreslit či malovat konkrétní věci, postavy, činnosti,… ale pouze prostřednictvím barev, linií, nejrůznějších čar či skvrn ztvárníš, co zrovna cítíš. Obrázek mi vyfoť a pošli. 🙂

HV – Pojďme si zopakovat čtvrťovou notu a pomlku. V interaktivním pracovním listu spojte poslech se zápisem not. Nota čtvrťová zní jako TA a pomlka čtvrťová zní jako SHH. Odkaz: Hudební výchova PL

TV – Možná máme před sebou poslední týden, kdy jsme doma. Proto budu ráda, když mi pošlete jakékoliv Vaše cvičení. Může to být tanec, fotbal, skákání na trampolíně, venčení pejska, procházka, žonglování, zkrátka cokoliv vás napadne. 🙂

 

Nezapomínejte na úkoly z Př a Vl v rubrice Vlastivěda, Přírodověda 4.

Hurá do práce! 🙂


Přehled úkolů z uplynulých týdnů: